Jesteśmy tu po to, żeby mieć frajdę z życia


Wyobraź sobie, że dostajesz płótno i farby. Podejmujesz decyzję o tym, co chcesz malować i zabierasz się do pracy. Co będzie dla ciebie ważniejsze : żeby po ukończeniu obrazek był idealny? Czy, żeby podczas malowania dobrze się bawić?

Życie to proces. To sposób podróżowania a nie stacja przeznaczenia.

Jeśli chcesz być szczęśliwy musisz zmienić swój sposób myślenia. Najważniejsze, żebyś malując odczuwał frajdę i radość. Ten, kto powiedział ci, że dorośli nie mogą się bawić na pewno był smutnym człowiekiem. Zapomnij o jego radach i baw się! Baw się sobą i baw się swoim życiem.

Amerykanie mówią : Making money – long term goal. Having fun – short term goal.

Jakiekolwiek są twoje marzenia, ważne, żeby już sam proces realizacji sprawiał ci przyjemność. Pomyśl o tym, kiedy będziesz wyznaczał swoje życiowe cele. Zmień sposób myślenia o życiu i ukierunkuj się na działanie.


Dokądkolwiek zmierzasz, to sama podróż jest treścią twojego życia i to ona powinna być przyjemna...


Pamiętaj, że realizacja wewnętrznego potencjału jest sensem twojego życia. Ponad to, nikomu nie jesteś nic winny. Ciężko przestawić się na ten zdrowszy tryb myślenia w społeczeństwie, w którym dominującą emocją jest poczucie winy. Ale naprawdę warto.

Dawaj innym tyle, ile chcesz, a nie tyle, ile od ciebie oczekują.

Pamiętaj, że wszelkie wspólnoty, organizacje i inne grupy społeczne, powstały po to, żebyby zapewnić nam spokój i bezpieczne warunki do samorozwoju.

Dlatego z czystym sumieniem pracujmy nad własnym stylem życia. Nie konsumujmy cudzych.


Jesteś tu po to, żeby cieszyć się życiem
Have fun!