Kontakt


Jeśli macie jakiekolwiek wątpliwości, lub zwyczajnie potrzebujecie kontaktu z żywą osobą, piszcie na Facebooku i Twitterze.Facebook

Zatrute Jabłko jest na facebooku. Znajdziecie tu aktualne informacje o tym co nowego na stronie. Możecie porozmawiać z osobami które tak jak wy, postanowiły wyjść ze schematów.

Jeśli spodobał wam się konkretny tekst, zostawcie komentarz z linkiem do tekstu i kliknijcie Lubię to!

Wiadomość o nowym tekście zawsze pojawia się z linkiem na tablicy Zatrutego Jabłka.Twitter

Bądźcie na bieżąco. Podążajcie za Zatrutym Jabłkiem na Twitterze.

Co to jest Twitter? Tweet znaczy po polsku ćwierkać. Jest to miejsce, w którym ćwierkasz o tym, co w danej chwili robisz.

Tweetem nazywa się krótką wiadomość do 140 znaków, którą publikujesz na swoim profilu. Wasze tweety są widoczne dla każdego, kto za wami podąża (wasi followers). Możecie też podążać (following) za ludźmi, którzy was interesują.

Niektórzy używają Twittera dla celów wyłącznie prywatnych inni, żeby promować siebie lub swój produkt. Twitter wzbił się na szczyt popularności 2 lata temu, kiedy swoje profile zaczęły umieszczać na nim hollywodzkie gwiazdy. Ludziom spodobało się, że w czasie rzeczywistym mogą śledzić myśli ulubionego aktora, czy piosenkarki.

Ale Twitter to znacznie więcej. Dzięki niemu możecie być na bieżąco z każdą sprawą, osobą i organizacją, która was interesuje. Facebook opiera się na wspólnych znajomych. Twitter, na wspólnych zainteresowaniach. Spróbujcie sami.