Motywuj się!


Dowiedz się co kieruje twoim zachowaniem

Czy zdarzyło ci się kiedyś osiągnąć upragniony cel i zamiast radości poczuć palące rozczarowanie? Jeśli tak, to prawdopodobnie twoje MOJ nie pokryły się z MU.

MOJ...czyli Motywacyjne Obrazy Ja to twoje świadome cele. Nabywasz ich w trakcie dorastania. Chcesz skończyć studia, schudnąć 5 kilo, kupić samochód.

W wyznaczaniu celów kierujesz się tym, co akurat w kulturze popularnej uchodzi za tzw. sukces. Jeśli sukcesem nazywa się posiadanie domu to chcesz go posiadać. Jeśli sukcesem nazywa się pracowanie pod szyldem znanej korporacji, to chcesz tam pracować. Jeśli sukcesem nazywa się wychowanie dwójki dzieci, po jednym z każdej płci, to chcesz je wychować.

Nic dziwnego, że realizowanie tych celów nie cieszy cię tak, jakbyś chciał.

MU... czyli Motywy Ukryte to twoje wrodzone i nieświadome pragnienia. Tylko spełnianie tych pragnień przynosi ci prawdziwą przyjemność i szczerą radość. Dlatego musisz pamiętać, że twoim najważniejszym celem jest realizowanie siebie, swojej natury, własnego potencjału. To cała tajemnica szczęśliwych ludzi.

Jak odkryć swoje MU? Odkryjesz twoje MU, kiedy poznasz swoje emocje i zaakceptujesz siebie takim, jakim jesteś. Jeśli chcesz być szczęśliwy musisz przestać robić to, czego chce od ciebie kultura i dowiedzieć się czego chcesz ty.


Jeśli już wiesz co sprawia ci czystą radość, zaczynasz wybierać sobie w życiu takie MOJ, które pokrywają się z twoim MU.

Cały sekret polega na wyznaczaniu sobie celów i ambicji zgodnych z własną naturą

Niestety większość z nas nie poświęca czasu, by poznać swoje wewnętrzne pragnienia.

Dlatego, jeśli dziwi cię brak radości w twoim życiu, to zacznij żyć tak, jak chcesz i w zgodzie z samym sobą.